Kosmetické služby - ceník

Každé ošetření zahrnuje odlíčení obličeje, peeling, čištění pleti a použití závěrečného přípravku. 


Ošetření Anti-Aging - novinka

JAK ANTI-AGING PÉČE POMÁHÁ?

  • Napne ochablou pleť.
  • Vyrýsuje povadlé kontury.
  • Vyhladí jemné vrásky a nerovnosti.
  • Vrátí unavené pleti zářivý vzhled.

Stárnutí pleti je přirozené  ale přesto  můžeme i ve zralejším věku vypadat mladě a svěže. Spojení účinných anti-aging ošetření je tím nejlepším receptem na zpomalení času. 

Délka ošetření: 90min          Cena: 1300 Kč


Liftingové ošetření očního okolí    

Gel na krk a dekolt

Shiatshu masáž obličeje

Liftingové ošetření očního okolí
Liftingové ošetření očního okolí

Masážní přístroj pro oční okolí,teplá masáž, sonické vibrace nebo červené světlo zajistí úlevu od únavy očí a odstraní kruhy pod očima červené světlo podporuje tvorbu kolagenu, pleť je pevná a brání vzniku mimických vrásek.  

Cena: 450 Kč

Oblast krku a dekoltu bývá při každodenní péči o pleť poněkud opomíjená, zaslouží si však stejnou pozornost jako například obličej. Intenzivně hydratační Gel na krk a dekolt s Hyaluronem 2.0 a extraktem z kustovnice čínské neboli goji pomáhá pokožku vypínat, posiluje její pružnost a vyhlazuje vrásky. Speciální masážní aplikátor s kovovými kuličkami podporuje mikrocirkulaci a nabízí chladivý účinek, který pleť osvěžuje a vitalizuje. Pokožka působí pevněji a zároveň gel stimuluje produkci kolagenu. Nelepí se, nemastí a rychle se vstřebává.  

Shiatsu masáž
Shiatsu masáž

Masáž obličeje Shiatsu je japonská léčebná metoda. Shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Cílem masáže Shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování a vyrovnávání energie. Shiatsu masáž uvolňuje napětí a podporuje životní sílu.  

Délka ošetření: 30 min          Cena: 500 Kč


Glam Eyeliner  novinka

Klasický vzhled v novém - tento efekt dokáží vykouzlit oční linky Glam Eyeliner s třpytivým finišem.

Ošetření problematické (aknózní) pleti

Hloubkové čištění pleti, aplikace masky.  

Délka ošetření: 60 min                  Cena: 900 Kč

Energetická a regenerační ošetření

Vyhlazuje a regeneruje pleť a dodává pleti výživu, vitalitu a navrací energii. Ošetření zahrnuje podklad pod masáž-aktivní pěstící sérum dle typu pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, dále použití masky na obličej a oči.

Délka ošetření: 90 min                Cena: 1100 Kč 

Hydratační ošetření

S hydratační kůrou docílíme výrazného zlepšení kvality pokožky, která zlepšuje hloubkovou i povrchovou hydrataci pleti. Ošetření zahrnuje masáž - obličeje, krku a dekoltu, dále použití masky na obličej a oči.

Délka ošetření: 90 min               Cena: 1100 Kč

Liftingová ošetření

Vrací Vaší pleti pružnost a za použití pěstícího séra pleť vyhladí, projasní a zpevní. Ošetření zahrnuje masáž - obličeje, krku a dekoltu, dále použití masky na obličej a oči.

Délka ošetření: 90 min                  Cena: 1200 Kč

Kolagenová ošetření

Exkluzivní ošetření kolagenovými přípravky a kolagenovou vlies-maskou s aktivními pšeničnými proteiny s dlouhotrvajícím účinkem. Speciální maska s proteiny zřetelně zlepšuje vzhled pleti, okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti, zvyšuje hydrataci v pleti a navrací ji pružnost, zklidňuje a zmírňuje podráždění pleti. Je vhodná i pro extrémně citlivou pleť, je zcela bez parfemace a konzervantů. Ošetření zahrnuje masáž - obličeje, krku a dekoltu, dále použití masky na obličej a oči.

Délka ošetření: 90 min                  Cena: 1400 Kč

Mikromasáž očního okolí

Speciální masáž, která vyhlazuje vrásky v okolí očí, odstraňuje váčky pod očima,zklidňuje otok víček, snižuje únavu očí a nitrooční tlak a tím posiluje zrak. Pomáhá při migréně a ulevuje od bolesti. 

 Délka ošetření: 20 min                    Cena: 350 Kč


Ostatní kosmetické služby 

kosmetický salon služby
kosmetický salon služby

úprava a modelace obočí 

50-150 Kč

barvení obočí    

100 Kč

barvení řas         

100 Kč


Depilace voskem

,

horní ret  

100 Kč

brada

100 Kč

Parafín na ruce

( v rámci kosmetického ošetření zdarma ) 

350 Kč